Zaproszenie - pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy

Sz. P.
Radni Gminy Osiek

Zaproszenie

Zgodnie z Postanowieniem DTR-070-31/2018 Komisarza Wyborczego w Toruniu II z dnia
9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Gminy Osiek,
Komisarz Wyborczy w Toruniu II zwołuje I Sesję Rady Gminy Osiek na dzień 23 listopada
2018 r. o godz. 12:00 w Sali posiedzeń Urzędu Gminy Osiek.
W załączeniu, przesyłam również, kopię w/w Postanowienia wraz z Porządkiem obrad
i uzasadnieniem.

Wójt Gminy Osiek
Kazimierz Wolfram