NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓDEK I OBEJSĆIE W GMINIE OSIEK 2017

22.06.2017

Gmina Osiek oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Sumin Sumówko i Okolic organizują konkurs na:

,,NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓDEK I OBEJŚCIE W GMINIE OSIEK 2017"

Celem konkursu jest zachęcenie do tzw. zdrowej rywalizacji i poprawy wizerunku poszczególnych wsi, a co za tym idzie również gminy.

Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy Osiek pokój nr 14 (SEKRETARIAT) do dnia 6 lipca 2017 r.

Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców gminy Osiek do wzięcia udziału w konkursie.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.bip.ginaosiek.pl oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy Osiek.

RGULAMIN KONKURSU (16kB) word

ZGŁOSZENIE.docx (14kB) word

Wytworzył: Tomasz Maćko (22 czerwca 2017)
Opublikował: Tomasz Maćko (22 czerwca 2017, 10:27:49)