Ogłoszenie o zmianie taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzenie ścieków.

05.06.2018

Informuje, że od dnia 12 czerwca 2018 roku do dnia 11 czerwca 2019 roku, na terenie Gminy Osiek obowiązuje nowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków:

1. Wysokość ceny za zbiorowe zaopatrzenie w wodę : 2,68 zł plus 8% VAT za 1 metr sześcienny dostarczonej wody

1. Wysokość ceny za zbiorowe odprowadzanie ścieków: 9,76 zł plus 8%VAT za 1 metr sześcienny dostarczonych ścieków

2. W związku z uchwaleniem przez Radę Gminy Osiek dopłaty w wysokości 4,37 zł brutto za 1 metr sześcienny dostarczonych ścieków innych niż przemysłowe, cena dla dostarczonych do urządzeń kanalizacyjnych ścieków innych niż przemysłowe wynosi: 5,71 zł plus 8% VAT za 1 metr sześcienny dostarczonych ścieków innych niż przemysłowe

3. Wysokość stawki opłaty abonamentowej za zbiorowe zaopatrzenie w wodę : 4.58zł plus 8% VAT /miesiąc

4. Wysokość stawki opłaty abonamentowej za zbiorowe odprowadzanie ścieków : 4,58 zł plus 8% VAT/miesiąc

Gdy dostawca ścieków jest też odbiorcą wody z sieci wodociągowej Gminy Osiek, opłata abonamentowa pobierana jest tylko z jednego tytułu, z tytułu odczytu wody.

Ogłoszenie (207kB) pdf

Decyzja nr GD.RET.070.17.D.2018.KP.pdf (3105kB) pdf

Wytworzył: Tomasz Maćko (5 czerwca 2018)
Opublikował: Tomasz Maćko (5 czerwca 2018, 12:10:37)