Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych w Gminie

Zawiadomienie (205kB) pdf

Zawiadomienie

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych w Gminie Osiek.

Na podstawie Art. 21 ust. 4 ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 roku (tekst jednolity: Dz. U. z 2019 r., poz. 1097 ze zm.), zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu obrębów ewidencyjnych: Kujawa, Łapinóż, Strzygi, Warpalice na okres 60 dni tj. od dnia 19.09.2019 r. do dnia 18.11.2019 r., w siedzibie Urzędu Gminy Osiek, pokój nr 4 w godzinach pracy Urzędu 730 - 1530.

Uproszczony Plan Urządzenia Lasu będzie podstawą naliczenia podatku leśnego.

W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu.

Uwagi należy składać na piśmie z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 19.10.2019 r.

Informuję ponadto, że projekty Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu opracowane zostały przez Firmę ,,Agencja Cezar” Piotrkowicz  Sp. J.   Pracownia Urządzania Lasu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Bocznej 28, na podstawie ewidencji gruntów i budynków uzyskanej z Wydziału Geodezji i Katastru Starostwa Powiatowego w Brodnicy.

Wytworzył: Tomasz Maćko (19 września 2019)
Opublikował: Tomasz Maćko (19 września 2019, 09:46:00)