O G Ł O S Z E N I E

01.12.2017

Uprzejmie informuje, że dnia 14 grudnia 2017 roku (czwartek) o godz. 13-tej w mieszkaniu sołtysa Pana Czesława Krotowskiego zam. Jeziórki 9 odbędzie się zebranie wiejskie dla mieszkańców miejscowości Jeziórki w celu przeprowadzenia  konsultacji z mieszkańcami sołectwa w sprawie zmiany nazwy miejscowości Jeziórki na Jeziorki.

Zapraszam wszystkich mieszkańców sołectwa Kolonia Osiek na w/w zebranie.

Wójt Gminy

(-) Kazimierz Wolfram

Wytworzył: Tomasz Maćko (1 grudnia 2017)
Opublikował: Tomasz Maćko (1 grudnia 2017, 13:10:12)