Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek

15.07.2019

Regulamin Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek 2019.pdf (221kB) pdf

karta_zgloszeniowa.doc (36kB) word

Regulamin Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek

1. Cel:

- popularyzacja gry w  piłkę nożną wśród organizacji społecznych, młodzieżowych społeczeństwa  Gminy Osiek i Powiatu Brodnica,

- zachęcenie do aktywnego wypoczynku.

2. Organizator: Wójt Gminy Osiek

Termin:  14.08.2019r. - początek godz. 18.00 – 22.00 (około godz. 21:45 – wręczenie pucharów i nagród).

3. Miejsce: Orlik Osiek

4. Uczestnictwo:

W turnieju mogą uczestniczyć 6-10 osobowe zespoły sołectw, organizacji  społecznych, młodzieżowych i zakładów pracy (turniej otwarty). W turnieju uczestniczą wyłącznie zawodnicy wyszczególnieni w kartach zgłoszeń. O zdolności do uczestnictwa w turnieju decyduje sam zawodnik podpisując kartę zgłoszeniową. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu (wypadek) poniesione w czasie turnieju. Drużyny występujące w turnieju zobowiązane są do posiadania jednolitego stroju sportowego i obuwia sportowego (zakaz gry w metalowych „wkrętach”, korki plastikowe dozwolone). Dodatkowych ubezpieczeń NNW mogą dokonać zawodnicy we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgody rodziców, prawnych opiekunów. Każda drużyna biorąca udział w turnieju wnosi opłatę startową najpóźniej w dniu zawodów. Brak wpłaty – wyklucza drużynę z udziału w rozgrywkach.

5. Sposób przeprowadzenia: Zawody rozgrywane będą zgodnie z następującymi zasadami

Gra 6 zawodników – 5 w polu plus bramkarz

Czas gry: ustalony zostanie z kapitanami drużyn

6. Punktacja: Zwycięzca otrzymuje 3 pkt, remis 1 pkt, przegrany 0 pkt.

O kolejności miejsc decyduje:

- liczba zdobytych punktów

- wynik bezpośredniego spotkania

- lepsza różnica bramek

- liczba zdobytych bramek

- rzuty karne po meczu remisowym w półfinale i finale.

7.  Kary:

Żółta kartka – upomnienie, kara - 1 minuta.

Czerwona kartka – wykluczenie zawodnika z rozgrywanego meczu.

Dopuszcza się całkowite wykluczenie zawodnika z turnieju w przypadku niesportowego zachowania i braku podporządkowania się zaleceniom sędziego. O całkowitym wykluczeniu zawodnika z gry decydują: sędziowie, organizatorzy oraz zainteresowane zespoły.

8. Zasady finansowania: Koszty organizacyjne pokryte zostaną z budżetu Gminy Osiek oraz opłat startowych. Startowe od zespołu wynosi: 50 zł.

9. Organizator zapewnia napoje dla drużyn, pokrycie należnej części kosztów posiłku, opłatę dla sędziów oraz nagrodę dla najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Uczestniczące zespoły otrzymają pamiątkowe statuetki.

UWAGA!

10. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 12.08.2019 r. (tj. do poniedziałku) - do godz. 21.00. W turnieju weźmie udział 9 drużyn (rezerwacja trzech miejsc dla drużyn z Gminy Osiek) – decyduje data i godzina zgłoszenia. Pierwszeństwo przy wyborze drużyn mają zespoły z Gminy Osiek.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 696 778 289 lub 888 054 358

Wytworzył: Tomasz Maćko (15 lipca 2019)
Opublikował: Tomasz Maćko (15 lipca 2019, 11:46:43)