Centrum Kultury i Sportu w Osieku zaprasza do udziału w XXII Otwartych Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego w Tenisie Stołowym oraz XXVIII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Osiek. Zawody odbędą się 4 czerwca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku, start o 10.30, rejestracja zawodników od godziny 9.00. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 513 909 990. Szczegółowy regulamin do pobrania w załączniku.

Turniej współfinansowany jest przez Powiat Brodnicki.

 

Centrum Kultury i Sportu w Osieku zaprasza do udziału w XXII Otwartych Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego w Tenisie Stołowym oraz XXVIII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Osiek. Zawody odbędą się 4 czerwca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku, start o 10.30, rejestracja zawodników od godziny 9.00. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 513 909 990. Szczegółowy regulamin do pobrania w załączniku. Turniej współfinansowany jest przez Powiat Brodnicki.

Regulamin (PDF)