Późnym popołudniem 14 sierpnia 2019 r. na Orliku w Osieku stawili się sympatycy piłki nożnej, który wzięli udział w corocznym Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn. Zawody odbyły się w przyjacielskiej i sympatycznej atmosferze. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych meczy czuwał sędzia Marek Rochnowski. Na uwagę zasługuje fakt, iż na przysłowiowym "pudle" znalazły się dwie drużyny z naszej Gminy. Brawo!

Ostateczna kolejność:

1. Orły Łapinóż
2. Vorwerk Brodnica
3. Iskra Osiek
4. Strzygi
5. Mocne Głowy Świedziebnia
6. Płyta Karbowska
7. Start Igliczyzna
8. Pogrom Szynkowizna

Finał: Vorwerk – Orły Łapinóż 0:2

Mecz o 3 miejsce: Strzygi – Iskra Osiek 2:3 (karne)

Mecz o 5 miejsce: Płyta Karbowska – Mocne Głowy
Świedziebnia 2:1

Mecz o 7 miejsce: Start Igliczyzna – Pogrom Szynkowizna 4:3

Organizator: Wójt Gminy Osiek Paweł Chudy
Sędzia: Marek Rochnowski
Obsługa: Kamil Pankowski, Andrzej Zieliński, Koło Gospodyń Wiejskich z Osieka

1

2

3